05-12-2012, godz. 15:04
Ostatnie śledztwo Kaszowskiego?
Zdjęcie
 

Podczas akcji wymierzonej w handlarzy kokainą, Kaszowski zostaje postrzelony przez gangstera Łańcucha. Młody rzuca się na pomoc szefowi. Wszystko wskazuje jednak na to, że na ratunek może być za późno...

- Zabiłeś policjanta! - krzyknie Młody w stronę bandyty w finałowym, 13. odcinku "Paradoksu".

Oczy Kaszowskiego zajdą mgłą. Inspektor straci przytomność...

Co prawda w poprzednim odcinku Joannie (Anna Grycewicz) udało się obezwładnić Łańcucha, zanim ten zdążył oddać w stronę Kaszowskiego drugi strzał, ale podkomisarz Majewska nie jest pewna, czy ten pierwszy nie okaże się śmiertelny. Jest przerażona.

W finałowym odcinku "Paradoksu" okaże się, że kula wystrzelona przez Łańcucha przeszyła ciało Kaszowskiego parę centymetrów nad sercem, tuż nad płucem i żebrami. Lekarze przez piętnaście godzin będą walczyli, by uratować inspektora, choć nie wiedzą, czy uda się im wygrać z nieubłaganie biegnącym czasem. Każda minuta, każda chwila może zdecydować, czy Marek będzie żył.

Czy inspektor Marek Kaszowski przeżyje? Czy rozwiąże kolejną kryminalną zagadkę z przeszłości? Czy może ostatnie śledztwo, jakie poprowadzą współpracujący z nim policjanci, dotyczyć będzie jego... śmierci?